Kamerové systémy

Nabízíme kompletní instalaci na klíč

Poskytujeme servisní služby sjednané smlouvou

Instalujeme IP systémy pro malé i rozsáhlé objekty

kamerové systémy

Nabízíme kompletní instalaci na klíč

Instalujeme IP systémy pro malé i rozsáhlé objekty

Poskytujeme servisní služby sjednané smlouvou

Chráníme váš majetek

Navrhujeme kamerové systémy od rodinných a panelových domů, až po velké průmyslové objekty.

Klademe důraz na zabezpečení celého systému v prostředí internetu a pravidelně aktualizujeme software záznamového zařízení NVR a jednotlivých kamer.

Nabízíme servisní činnost včetně garantovaného zásahu sjednanou servisní smlouvou.

Jak začít

  1. Prohlídka

  Sejdeme se na místě a navrhneme nejvhodnější systém pro střežení objektu a osob na základě vašich představ. Vybereme vhodné umístění kamer, jejich rozlišení, typ a délku požadovaného nahrávání na NVR.

  2. Montáž

  Po odsouhlasení cenové nabídky se pustíme do realizace kamerového systému ve sjednaný termín. Taháme kabely, děláme průrazy a montujeme kamery do objektu.

  3. Konfigurace

  Upravíme záběr jednotlivých kamer, aktualizujeme software kamer a NVR, nastavíme detekci pohybu, povolíme vzdálený přístup pro mobilní zařízení a notifikace.

  4. Servis

  Vedeme technickou dokumentaci. Pravidelně kontrolujeme software kamerového systému a provádíme upgrade na nejnovější verze. Monitorujeme funkčnost systému a vyjíždíme na servis k zákazníkovi.

  Ceník

   Montážní práceod 600,- Kč/h

   Lištování nebo sekání tras. Pokládka kabelů, průrazy stěnou, usazování rozvaděče, přívod 230V apod.

   Konfigurační Práceod 900,- Kč/h

   Nastavování záznamového zařízení a kamer. Instalace aplikací pro mobilní zařízení Android a iOS. Konfigurace routeru pro vzdálený přístup apod.

   • Každá větší zakázka je individuálně naceněna. Cenová nabídka se skládá z ceny materiálu a odvedené práce v hodinách.

   často se ptáte

    Za jak dlouho bude hotovo?

    To nelze dopředu říct. Vždy je nutné přijet na místo budoucí realizace a vyhodnotit, zda je připravena kabeláž pro kamerový systém, zdroj napájení, vhodná technická místnost pro umístění záznamového zařízení a jak náročné bude umístění kamer a případné trasování kabeláže. V rámci prohlídky vypracujeme cenovou nabídku, která je vždy zdarma.

    s

    Kamery mám, pomůžete mi je zprovoznit?

    Tady vás musíme zklamat. Našim zákazníkům dodáváme a instalujeme pouze profesionální kamerové systémy, které obsahují elektroniku s dlouhou životností, vynikajícími optickými vlastnostmi, lze je pravidelně aktualizovat v souvislosti s kybernetickou bezpečností, můžeme zaručit servis a bezproblémovou reklamaci nebo vynikající podporu od dodavatele.