webové stránky

Rychlá realizace

Pravidelná údržba

Rozumná cena

Webové stránky

Pravidelná údržba

Rychlá realizace

Rozumná cena

Úspěšní jsou vidět

 • Webové stránky jsou v dnešní době klíčem k úspěchu. Postaráme se, aby web na první dojem zaujal a přivedl nové zákazníky.
 • Klademe důraz na jednoduchý a moderní design.
 • Zajistíme internetový marketing, profesionální texty a pravidelnou údržbu webových stránek. 

Reference

  nemecit-jmderatizace.cz

  Čtenářům největšího serveru pro podnikatele v ČR radíme

  Jak uchránit firemní web před hackery

  Správa webu

   • Je to jako se servisem auta, pokud ho nebudete dělat, jednoho dne přestane fungovat.
   • Aby stránky dlouho a dobře fungovaly je potřeba o ně pravidelně pečovat.
   • Využíváme automatizované nástroje, které kontrolují dostupnost stránek, pravidelné zálohování, SEO optimalizaci, rychlost načítání stránek, zabezpečení proti malwaru a shromažďují analytická data pro lepší pochopení vašeho byznysu.
   • Každý měsíc pak dostanete report toho co jsme na stránce udělali.

   Ceník

    JednorázovéVytvoření

    • Představení Vašeho byznysu na několika podstránkách bude jednorázově stát mezi 15.000 – 30.000 Kč. PROFI Webhosting a doménu máte v rámci základního balíčku BASIC v ceně. Hodinová sazba, která není součástí zakoupeného tarifu je zpoplatněna 850 Kč/h.

    PravidelnáSpráva

    • Využíváme PROFI VPS server pod vlastní správou. Díky tomu můžeme nabídnout výhodné ceny hostingu a domén, které máte v rámci všech tarifů v ceně.
    • Získáte prémiové pluginy a služby za které byste v tarifu BASIC ročně zaplatili přes 10.000 Kč

    Jak začít

     1. Konzultace

     Probereme vaše představy, časový harmonogram, vybereme font písma, barvy a obrázky. Vytvoříme jednoduché logo a společně s vámi vytvoříme textovou osnovu, protože nikdo nezná váš byznys lépe než vy.

     • Sylvie Pekárková je zkušená copywriterka, který vám v případě potřeby pomůže napsat ty nejlepší texty na web.

     2. Návrh webu

     Míč je na naší straně. Pustíme se do práce a začneme strukturou webu jeho designem a do 2. týdnů předložíme funkční prototyp.

     3. Spuštění webu

     Společně doladíme detaily, nastavíme SEO, začneme sledovat analytická data, zřídíme doménu, webhosting a zpravidla do měsíce je web online.

     4. Spolupráce

     Dále pracujeme na aktualizacích, rychlosti, zabezpečení, zálohách a úpravách webu dle vašich požadavků.

     • Pokud chcete, aby byl web na prvních pozicích ve vyhledávání na Google, oslovte Daniela, který se problematice online marketingu dlouhodobě věnuje. 

     často se ptáte

      j

      Mohu stránky upravovat sám?

      Samozřejmě. Dostanete vlastní přístup k webu a můžete upravovat texty a nahrávat nebo měnit obrázky. V rámci realizace webu dostanete úvodní školení v ceně.

      Proč je nutná pravidelná aktualizace webu?

      Především kvůli bezpečnosti, opravám chyb a optimalizaci při načítání stránek. Bez pravidelné údržby hrozí riziko napadení webu malwerem. Ten může způsobit pomalé načítání stránky, cizí reklamy, ztrátu dat nebo úplné odstavení webu.

      Potřebuji jen správu webu

      Musíme Vás zklamat – tohle ze zkušenosti neděláme. Většina webů o které se nikdo nestará je ve špatném technickém stavu. Často chybí důležité bezpečnostní a funkční updaty PHP, databáze, pluginů a témat nebo je dokonce roky neaktualizovaný operační systém webhostingu na kterém celý web stojí. Pokud zvažujete web modernizovat nebo předělat, rádi se do toho pustíme.

      Děláte i eshop?

      Ne. Momentálně se věnujeme pouze webové prezentaci, tedy tvorbě jednoduchých webových stránek. Pokud hledáte eshop, můžeme doporučit řešení shoptet.